Geleneksel reklam yöntemlerinin ve mecralarının, globalleşen dünyanın etkileşim gerekliliğini yerine getiremediğini hatırlatarak, sizi artık dijital reklamın “anında geri dönüş” dünyasıyla buluşturuyoruz.

İçeriğin her şey olduğu reklam gezegeninde, markaların strateji karnelerini yönetiyor, hedef kitlenizle aranızdaki en kısa yolu inşa ediyoruz. Markanızı inceleyerek itibarınızı tam anlamıyla yansıtan içeriği üretiyor, aksesuar olarak en uygun olanı seçiyoruz. Markanızla yatıyor, fikirlerle kalkıyor ve en doğru kanallardan hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Dijital reklam yöntemi gereği hedef kitlenizin tüm bu yaşananlara seyirci kalmasını engelleyerek, her bir tüketiciyi de sizin reklamınızı yaparken buluyor, markanızın algılanma biçimini insanların çakmak çakmak bakan gözlerinden anında anlıyoruz.

Siz sanal dünyanın içerisine bu kadar girmişken, markanızı bu dünyanın dışarısında bırakma konusunda bir daha düşünmeye ne dersiniz? Alakazam olarak “ya böyle şeyler nerden geliyor aklınıza?” sorularınızı gururla karşılamak, dijital medyanın yazılı-görsel-işitsel araçlarını yaratıcılıkla kullanarak, markanızın doğasında bulundurduğu kaliteyi herkese bildirmek adına tam da burada, karşınızda duruyoruz.

Markaları insanlar için, insanları da markalar için daha değerli kılıyoruz.


Branding

Markaları marka yapan başlıca unsurlardan biri kurumsal kimliktir. Markanın bütünlüğünü temsil eder. Aynı ya da farklı sektörde olsa da her markanın farklı bir kimliği vardır, olmalıdır.

Mevcut markanın ya da yeni bir markanın oluşumunda, marka dilini oluşturarak A’dan Z’ye bütün kurumsal çalışmalarını hazırlıyoruz. Markanın adı, logosu, yazı karakterleri ve renkleri gibi önemli etkenler doğrultusunda tasarlanan kurumsal kimlikle; markaların imajını, kimliğini ve bütünlüğünü oluşturuyoruz.


Creative

Çalıştığımız markaların mesajlarını akılda kalıcı olarak hedef kitleye iletmekle kalmayıp, müşteri ve marka arasında bir bağ kuruyoruz. Görsel iletişim aracı olan grafik tasarım ile sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına hedef kitlenin beğenileri ve tercihlerini göz önünde bulundurarak, akılda kalıcı çalışmalar ortaya çıkarırken, insanların birbirleri ile paylaşacağı, kulaktan kulağa yayılacak unutulmaz işler yapıyoruz. Adından söz ettiren ve markanın değerini yükselten yaratıcı çalışmalar ve bunu destekleyen projelerle, markanın değerini yükseltiyoruz.

Varolan bir marka ya da yeni oluşan bir markanın mesajını oluşturup, müşterilerine ne söylemek istediğini, neyi ön plana çıkarmak istediğini, neleri savunduğunu belirleyerek bu veriler doğrultusunda marka kimliğini ve marka dilini oluşturuyoruz. Stratejik planlamalarla, markanın farkını ortaya koyan çalışmalarla rakiplerinden sıyrılmasını sağlayarak, sektördeki marka bilinirliliğini ve tüketici tercihlerini artırıyoruz. Marka için iletişim stratejileri ve yıllık planlamalar çıkarıp, markanın sektör içerisindeki konumlandırılmasını gerçekleştiriyoruz.


Digital

Potansiyel müşterilerinizle tanışma mecranız olan web sitesi, bir marka için olmazsa olmazdır. Markanızın değerini web siteniz aracılığıyla müşterilerinize gösteriyor, müşterilerinizin taleplerini göz önünde bulundurarak sitenizin oluşumunu tamamlıyoruz.

Web sitenizin yanında, markanıza kazandıracağı karakter, kişilik ve üslup bakımından “sosyal medya”, markanızın kimlik kartı görevini üstlenmektedir. Gündemin ve trendlerin detaylı takibiyle, sosyal medya mecralarında müşterilerimizin marka bilinirliğini ve imajını tasarlıyoruz. Sosyal medya hesaplarının güncel tutulmasına ve kaliteli içerik üretimine öncelik verip, bu mecrayı aktif kullanarak, marka ve müşteri arasındaki iletişimi daha güçlü kılıyoruz. Doğru kanallardan, doğru hedef kitle analizi ile sizi müşterilerinizle buluşturuyor, farkınızı ortaya koyan stratejilerle doğru yolda ilerlemeye devam ediyoruz.